Haber Detayı
10 Mayıs 2016 - Salı 14:14
 
İyilik ağasını kaybettik
İyilik ağası, kimsesizlerin kimi, yolda kalmışın yoldaşı, eğitim sevdalısı, işçi ve fakir – fukara babası, İşadamı Şevket Demirel’i kaybettik. 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in kardeşi işadamı Şevket Demirel, tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi'nde dün saat 03.39 da hayatını kaybetti.
ISPARTA GÜNDEM Haberi


BAŞIMIZ SAĞOLSUN

     Isparta'da çimento üretimi yapan Göltaş A.Ş, orman ürünleri üretimi yapan Orma A.Ş'nin ve TED Koleji Yönetim Kurulu Başkanı ve 9.'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in kardeşi Şevket Demirel, geçen hafta içinde evinde rahatsızlanmıştı. İstanbul Amerikan Hastanesi'nde tedavi altına alınan Şevket Demirel, saat 03.39'da hayatını kaybetti. Amerikan Hastanesi'ne Isparta eski Valisi Ertuğrul Dokuzoğlu ile gelen eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan "Rahmetli Demirel'in kardeşi Şevket Demirel'in yaşlılığa bağlı organlarında sıkıntı yaşandığını zatüre ile birlikte vücudun dirençsiz kalması sonucu hayatını kaybettiğini söyledi. Okuyan "Eşi ve çocuklarıyla görüştük sayın valimle beraber.

Cenaze yarın (bugün) Isparta'ya gidecek. Çarşamba günü ögle namazına müteakip de İslamköy'deki kendi külliyesi içersinde defin merasimi olacak." dedi. Isparta eski valilerinden Ertuğrul Dokuzoğlu da, "Rahmetli 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in kardeşi işadamı Şevket Demirel'in cenazesi yarın hastaneden alınarak Isparta'ya getirilecek. Çarşamba günü ise öğle namazına müteakip Atabey ilçesine bağlı İslamköy'de cenaze namazı kılındıktan sonra aile mezarlığında toprağa verilecek." diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: İyilik, ağasını, kaybettik,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Mersin Escort