Haber Detayı
15 Haziran 2017 - Perşembe 12:03
 
Isparta’yı 1 adım öteye nasıl taşırız onun derdindeyiz’
Vali Şehmus Günaydın, Isparta Gazeteciler Cemiyet’i Başkanı ve Haber Gazetesi sahibi Şevket Karahan’ı makamında ziyaret etti. Isparta için nelerin yapılabileceğinin konuşulduğu ziyarette, hizmetler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.
ISPARTA GÜNDEM Haberi


     Isparta Valisi Şehmus Günaydın, halk odaklı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Makamda oturan değil, halkla bir olan Vali çizgisini bozmayan Şehmus Günaydın, fırsat buldukça kurum ve kuruluşları da ziyaret ederek Isparta için görüş alışverişinde bulunuyor.

Şehir basınında görev yapan meslektaşlarımızın  Isparta için birer nefer olduğunu belirten Vali Günaydın, fırsat buldukça basın kuruluşlarını ziyaret etmeye devam edeceğini söyledi.  Ziyaretten ötürü son derece memnun olduğunun belirten IGC Başkanı Şevket Karahan, şu ifadelere yer verdi: “Sayın Valimizin şehrimizin sorunlarıyla yakından ilgilenmesi bizleri mutlu ediyor. Özellikle kırsal kesimlerdeki ziyaretleri halkın içinde olduğunu gösterdi. Halkın Valisi tabirini fazlasıyla hak eden bir idari amire sahip olmak gurur verici. Ayrıca sporun gelişmesi için futbol takımının kurulmasında öncülük etmesi binlerce Ispartalıyı mutlu etti. Sayın Valimizin sayesinde hafta sonları çocuklarımızı alıp maç izlemeye gidebiliyoruz. Son olarak şunu belirtmek istiyorum, Vali beyin 15 Temmuz günü yaptığı kahramanlık tarih sayfalarına altın harflerle yazılacak” dedi.

Karşılıklı iyi dileklerin ardından kısa bir değerlendirmede bulunan Vali Şehmus Günaydın; “Bu şehirde yaşayan tüm herkes bulunduğu vilayeti bir adım öteye taşımak adına mücadele ediyor. Isparta halkı gerçekten memleketini seviyor ve Isparta için  bir adım ilerisini düşünüyor.  Hep birlikte Isparta’yı bir adım öteye taşımak için vargücümüzle çalışıyoruz.” Dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Isparta’yı, 1, adım, öteye, , nasıl, taşırız, onun, derdindeyiz’,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Mersin Escort